Aplikacja zainstalowana na ekranie smartfona to najszybszy sposób na to, aby dowiedzieć się o nowym kliencie, który właśnie zamówił usługę poprzez platformę Autonova.com.

Instalacja aplikacji

W odróżnieniu od typowych aplikacji pobieranych ze sklepu Play (telefony z systemem Android) lub Apple Store (telefony z systemem iOS), Autonova ma wersję aplikacji, której nie trzeba pobierać i instalować.
Wszystko, co trzeba zrobić to uruchomić stronę autonova.com za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Po chwili u dołu ekranu pojawi się komunikat „Dodaj aplikację Autonova do ekranu głównego”.

Zainstaluj aplikacje autnova

Kliknięcie tego komunikatu oraz potwierdzenie poprzez wybranie „Zainstaluj” na kolejnym ekranie, doda aplikację do ekranu smartfona.

Może Cię, również zainteresować:

Włączenie powiadomień PUSH

Po zainstalowaniu aplikacji zalecamy uruchomienie jej, zalogowanie się na swoje konto i zatwierdzenie komunikatu o powiadomieniach, który pojawi się na ekranie. Klikamy „Zezwalaj”.

powiadomienia push

Dzięki aktywnym powiadomieniom, za każdym razem, kiedy nowy klient zapisze się na usługę, telefon da znać w formie powiadomienia, które wyświetli się na ekranie.
To rozwiązanie gwarantuje, że żaden nowy klient nie zostanie przeoczony i odpowiednio obsłużony.
W przypadku braku aplikacji na telefonie informacją potwierdzającą zamówienie od nowego klienta, jest nadal wiadomość email wysyłana na adres podanych podczas rejestracji w Autonova.

Uwaga! Powiadomienia Push są dostępne tylko na urządzeniach z systemem Android.
Zachęcamy do instalacji aplikacji na telefonie. Dzięki temu szybko i sprawnie obsłużą Państwo nowego klienta.